OVENS AND MURRAY
SENIORS
ALBURY v WANGARATTA ROVERS
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
ALBURY
B: Kieran Ellis, Shaun Daly, Cooper Page
HB: Luke Daly, Lucas Conlan, Luke Packer
C: Fletcher Carroll, Alex Jones, Jacob Page
HF: Riley Bice, Daniel Cross, William Blomeley
F: Anthony Miles, Jacob Conlan, Brayden O'Hara
R: Ben Kelly, Jeffrey Garlett, Jake Gaynor
Int: Tom O'Brien, Dean Polo, Jessy Wilson
Emg: Oscar Hayes, Isaac McGrath, Lachlan Taylor-Nugent
In: William Blomeley, Daniel Cross, Luke Packer
Out: Cameron McLeod, Charlie Byrne (Murray Bushrangers), Michael Duncan (susp)
WANGARATTA ROVERS
B: William Nolan, Tyson Hartwig, Thomas Thynne
HB: Joshua Newton, Samuel Murray, Ky Williamson
C: Jack Gerrish, Matthew Jones, Samuel Thorne
HF: Stuart Booth, Alexander Marklew, Ryan Stone
F: Jayden Bear, Edward Dayman, Raven Jolliffe
R: Shane Gaston, Tyler Cornish, Cody Schutt
Int: Sam Carpenter, Tristan Lenaz, Paddy McNamara
Emg: Mitchell Booth, Ryan Hebron, Josh O'Donohue
In: Samuel Murray, Jayden Bear, Tristan Lenaz, Tyson Hartwig, Samuel Thorne, Matthew Jones, Joshua Newton, Ryan Stone, Alexander Marklew
Out: Sean Miller, Bryn D'Arcy, Mitch Booth, Elijah Amery (omit),
Nathan Cooper (VFL), Callum McFadden (unavail), Toby Murray, Brayden George, Jake Cresswell (Murray Bushrangers)
NORTH ALBURY v MYRTLEFORD
NORTH ALBURY
B: Julian Hayes, Thomas Sharp, Andrew McNeel
HB: Ryan Polkinghorne, Sam Azzi, Jackson Weidemann
C: Foster Gardiner, Clay Moscher-Thomas , Will Maclean
HF: George Godde, Harrison Tooney, Carter Norman
F: Flynn Gardiner, Ethan Bakic, Jack Penny
R: Jackson Casey, Sam Hodge, Callum Pattinson
Int: Isaac Keighran, Riley Smith, Jesse Wellington
Emg: Zachary Forostenko, Jack King, Oscar Ramsden
MYRTLEFORD
B: Daniel Roche, Ryan Crisp, Austin Wickes
HB: Liam Harrington, Brady Sharp, Taylor Hunt
C: Malachi Owers, Kurt Aylett, Brody Ricardi
HF: Frazer Dale, Luke Quirk, Lachlan Dale
F: Declan Bren, Ryley Sharp, Matthew Munro
R: Matthew Dussin, Mitchell Dalbosco, Elijah Wales
Int: Ryley Bouker, Rhys Grant, Joshua Muraca
Emg: Liam Byrne, Kane Michelini, Riley O'Shea
In: Matthew Munro, Kurt Aylett, Matthew Dussin, Elijah Wales, Brady Sharp, Daniel Roche,Taylor Hunt
Out: Jake Sharp, Hugh Wales (inj), Lachlan Hourigan, Jarryd Wallace, Ryley Forrest, Liam Byrne, Kane Michelini (omit)
WODONGA v COROWA-RUTHERGLEN
WODONGA
B: Mitchell Dinneen, Isaac Cassidy, Daniel Wortmann
HB: Jacob Barber, Samuel Jewell, Jayse Brown
C: Charles Ford, Cody Szust, Isaac Wallace
HF: Zachery Brain, Adam Jorgensen, Kade Mimmo
F: Thomas Johnson, Ethan Redcliffe, Oscar Willding
R: Harry Pole, Oliver Greenhill, Charlie Morrison
Int: Joshua Mathey, Rhys Ritchie, Bailey Williamson
Emg: Kade Brown, Zachary Burhop, Casey Marr
In: Isaac Wallace,Harry Pole, Charles Ford (debut)
Out: Mitch King (Amateurs), Hudson Garoni, Harry Jones (VFL)
COROWA-RUTHERGLEN
B: Tyson Logie, Angus Lingham, Jamie Seymour
HB: Cody Howard, Joe Hansen, Max Taylor
C: Darcy Melksham, Charlie Nastasi, Brent Rose
HF: Hayden Filliponi, Kaelan Bradtke, Bailey Pirnag
F: Jason Marks, Kyle Docherty, Damien Wilson
R: Thomas Goodwin, Cameron Wilson, Jarred Lane
Int: Matthew Grantham, Kade Kuschert, Jack Schilg
Emg: Jordan Lavis, Iain McGillivray, Matthew Wilson
In: Jason Marks, Charlie Nastasi, Bailey Pirnag, Thomas Goodwin
Out: Matthew Klemke (inj), Mark Athanitis, Iain McGillivray, Matthew Wilson (omit)
LAVINGTON v YARRAWONGA
LAVINGTON
B: Christopher Annett, Aidan Cook, Reece Brennan
HB: Adam Butler, Nicholas Meredith, Kris Holman
C: Simon Curtis, Martin Brennan, Samuel Hopper
HF: Darcy Hennessy, Aidan Johnson, Andrew Mackinlay
F: Shaun Driscoll, Kai Davies, Samuel Herzich
R: Brant Dickson, Luke Garland, Tom Hargreave
Int: Logan Berryman, Samuel Hargreave, Jack Harland
Emg: Connor Clayton, Clayton Marsh, Darcy Smith
In: Jack Harland, Darcy Hennessy, Shaun Driscoll
Out: Lachlan Gaffney (inj), Maclayn Hallows, Benjamin Ashley-Cooper (Murray Bushrangers)
YARRAWONGA
B: Cameron Sudholz, Joshua Tonna, Jordan Urquhart
HB: Logan Morey, Leigh Masters, Will Wheaton
C: Ryan Bruce, Xavier Leslie, Jack Forge
HF: Timothy Lawrence, Lachlan Howe, Tyler Lovell
F: Bailey Frauenfelder, Matthew Casey, Jackson Meade
R: Riley Welsh, Connor Griffiths, Mark Whiley
Int: Harry Haley, Jack Sexton, Kayden Sharp
Emg: Brayden Coburn, Max Hemphill, Samuel Schulz
In: Tyler Lovell, Xavier Leslie, Riley Welsh, Logan Morey
Out: Harrison Wheeler(susp), Zac Banch (inj), Brayden Coburn, Sam Schulz (omit)
WANGARATTA v WODONGA RAIDERS
WANGARATTA
B: Fraser Ellis, Jamie Anderson, Luke Saunders
HB: Michael Bordignon, Callum Moore, Dylan Van Berlo
C: Mathew Grossman, Mark Anderson, Joe Richards
HF: Frazer Dent, Josh Porter, Daine Porter
F: Bradley Melville, Michael Newton, Daniel Sharrock
R: Zackery Leitch, Abraham Ankers, Matt Kelly
Int: Matthew Hedin, Jessie Smith, Ethan Stone
Emg: Christopher Knowles, James McClounan, Harrison Smart
In: Callum Moore, Daniel Sharrock, Josh Porter, Bradley Melville, Mathew Grossman
Out: Ben Reid (inj), Hunter Gottschling (unavail), Christopher Knowles, James McClounan, Harrison Smart (omit)
WODONGA RAIDERS
B: Lachlan Flagg, Scott Meyer, Tim Haines
HB: Cooper Daly, Buckley Wilson, William McCarty
C: Bradley St John, Jarrod Hodgkin, Connor Taylor
HF: Declan Everett, Jake Bradshaw, Steven Jolliffe
F: Dylan Clarke, Connor Newnham, Charlie Hamilton
R: Isaac Muller, Hayden Clarke, Jydon Neagle
Int: Jarrod Ardern, Max Beattie, Shane Munro
Emg: Alex Pocock, Jacob Smith, Cooper Smith
In: Connor Taylor, Shane Munro, Buckley Wilson, Jarrod Hodgkin, Dylan Clarke
Out: Mitch Thomas, Max Glass(inj),Tom Bracher (Murray Bushrangers), Cooper Smith, Jacob Smith (omit)
RESERVES
ALBURY v WANGARATTA ROVERS
ALBURY
B: Mitchell Anderson, Dean Heta, William Unthank; HB: Jacob Brunner, William Bowden, Jake Elias; C: Max Bruton, Cooper Boyle, Darcy Harrington; HF: Jack Avage, Austin Longfield, Alex Rowe; F: Kane Flack, Riley Tuckwell, Oscar Hayes; R: Kolby Heiner-Hennessy, Lachlan Taylor-Nugent, Dayle Martin; Int: Benjamin Duncanson, Angus Geddes, Jackson Payne; Emg: Ben Harvey, Noah Heywood, Hogan Quinn
WANGARATTA ROVERS
B: Bryn D'Arcy, Nicholas Henderson, Tyler Harrington; HB: Xavier Naish, Ryan Hebron, Michael Powell; C: Sam Allen, Connor Crimmins, William Allen; HF: Regan Gorman, Alessandro Belci, Josh O'Donohue; F: Coen Hennessy, Jace McQuade, Sean Miller; R: Nicholas Redley, Elijah Amery, Mitchell Booth; Int: Lachlan Bedendo, Brenton Cooper, Jack Davies, Luke Peters, Jacob Talarico, Luke Toohey
NORTH ALBURY v MYRTLEFORD
NORTH ALBURY
B: Connor Bradbury, Isaac Walton, Mitchell Stibbard; HB: Connor Clarke, Lachlan McIntosh, Zachary Forostenko; C: Zac Eyers, Mitchell Wadley, Ethan Ryan; HF: Clinton Gilson, Jack King, Daniel Pattinson; F: Isaac Alexander, James Sammon, Will Strauss; R: Jack Drummond, Oscar Ramsden, Oliver Brosolo
MYRTLEFORD
B: William Shem, Bryce Mummery, Corey Southern; HB: Ryley Forrest, Lachlan Hourigan, Samuel Piazza; C: Liam Byrne, Jai Dykstra, Tex McIntosh; HF: Kane Stevens, Riley O'Shea, Jarryd Wallace; F: Marcus La Spina, Bradley Murray, Murray Waite; R: Jye Gribbin, Darcy Chellew, Kane Michelini; Int: Jedd Bynon, Alexander Ivone, Max Stevens
WODONGA v COROWA-RUTHERGLEN
WODONGA
Selected from: Liam Andrews, Thomas Baker, Lachlan Brodie, Connor Brodie, Kade Brown, Zachary Burhop, Ben Gardner, Tom Gardner, Ryan Goding, Aaron Green, Billy Haynes, Thomas Haynes, Harrison Kitching, Casey Marr, Ben McPherson, Darcy Norman, Hamish O'Brien, Nathan Still, Lachlan Walker, Nicholas Welsh
COROWA-RUTHERGLEN
B: Simon Lavis, Luke Kuschert, William Seymour; HB: Adam Bartlett, Jayden Hall, Beau Schilg; C: Luke Backhouse, Mak Lavis, Blake Spencer; HF: Jordan Lavis, Thomas Robinson, David Marks; F: Jed Ansell, Preston Pedron, Samual Burdon; R: Iain McGillivray, Mark Athanitis, Matthew Wilson; Int: Chris Pringle, Billy Raggett
LAVINGTON v YARRAWONGA
LAVINGTON
B: Thomas Butler, Isaac Lampe, Neil Smith; HB: Stephen Leitch, Nicholas Brennan, Connor Meredith; C: Zach Barton-Browne, Alex Mcmaster, Lachlan Spinelli; HF: Adam Flagg, Nathan Cook, Samuel Male; F: Charlie Sanson, Nicholas Sheridan, Darcy Smith; R: Michael Oates, Connor Clayton, James Oeser; Int: Luke Parmenter, Marcus Seary
YARRAWONGA
B: Judd Hooper, Joel O'Dwyer, Cory Pearn; HB: Reid Clarke, Alex Byrne, Harrison Meade; C: Joshua Patterson, Brayden Coburn, Bronson Schofield; HF: Jacob Adkins, Owen Conway, Zechariah Cuppens; F: Ross Mulquiney, Matthew McCabe, Cameron Sandral; R: Brodie Tyson, Samuel Schulz, Max Hemphill; Int: Matthew Dwyer, Joseph Gorman, Zac Webster; Emg: Craig Frauenfelder
WANGARATTA v WODONGA RAIDERS
WANGARATTA
B: Cam Green, Zac Hedin, Joshua Hedin; HB: Fletcher Ramage, Harry Allan, Joshua Smart; C: Edward Cartledge, James McClounan, Josh Nanson; HF: Bailey Annett, Alex Johnstone, Ethan Roach; F: Lachlan Canning, Frazer Judd; R: Christopher Knowles, Harrison Smart, Daniel Saunders; Int: Marcus Battin, Brendan Gamze, Declan Joyce-Lawford; Emg: Joel Bihun, Jesse Hurley
WODONGA RAIDERS
B: Jack Gray, Sam Skinner, Kieran Jones; HB: Jakobe Gibb, Baylee Jerram, Thomas Gibbs; C: Thomas Hernan, Angus Sinclair, Ethan Katalinic; HF: Thomas Christesen, Jacob Smith, Joshua Long; F: Beau Packer, Nathan Clarke, Riley Stone; R: Alex Pocock, Bradley Ellis, Mason Gilfillan; Int: Mekhi Mason, Cooper Smith, Charlie St John; Emg: Brent Ohlin
THIRDS
ALBURY v WANGARATTA ROVERS
ALBURY
B: Max Byrne, James Steer, Charlie Lappin; HB: Harry Cameron, Bailey Hodgson, Luke Lowry; C: Oscar Cameron, Lincoln Hardy, Pacey Maher; HF: Caleb Clemson, Fletcher Hart, Isaac McGrath; F: Max Diffey, Joe Spendier, Campbell O'Brien; R: James White, Charlie White, Jamison Scott; Int: Isaac Dykes, Oliver Hayes, Zach Sears, Sebastian Sproule
WANGARATTA ROVERS
B: Billy O'Meara, Brodie Paul; HB: Frederic Wilkinson, Charles Ledger, Charlie Young; C: Rufus Niedra, Alex McCarthy; HF: Joel Smith, Alexander Dowsley; F: Lukas Jakobsson, James Kelly, Darcy Wilson; R: Samuel Maher, Thomas Rosser, Samuel Henderson; Int: William Sharp, Lochlan Watson
NORTH ALBURY v MYRTLEFORD
NORTH ALBURY
B: Aiden Heinrich, Luke Kirk, Owen Peverell; HB: Luke Boothey, Jakeb Bradley, Antony Thomas; C: Lenny Foard, Darcy Penny, Cooper Summers; HF: Daniel Kirk, Alex Kohne; F: Miles Hemann-Petersen, Coby Fitzsimmons, TBC; R: Owen Smith, Carl Wenke, Jacques Kabore; Int: Jayden Lawson
MYRTLEFORD
B: Tom Crisp, Jobe Brock, Liam Eaton; HB: Nate Bevacqua, Nicholas Ferguson, Billy Griska; C: Rune Follett, Degan Dolny, Damon Harrington; HF: Josh Jones, Jackson Masin, Angus Pronk; F: Addison Bedendo, Levi Young, Jake Rigoni; R: Mikka Paulsen, Tom Sparks, Thomas Cappellari; Int: Zachary Kirk, Thomas Sutherland, Logan Wright
WODONGA v COROWA-RUTHERGLEN
WODONGA
Selected from: Jett Cassidy, Bradley Coulston, Mitch Damm, Gus Jones, Finn Kernaghan, Caleb Loorham, George Mckimmie, Harley Middleton, Jacob Murphy, Brock Murray, Denis Mutsinzi, Zac Nugent, Jack O'Toole, Ned Quinn, Aaron Reichman, Ethan Ritchie, Ivan Rogers, Trent Scott, Will Shannon, Shaun Spooner, Dylan Van Klaveren, Cal Wilson
COROWA-RUTHERGLEN
B: Jackson Lewis, Caleb Black, Aaron Spencer; HB: Luke Heagney, Ned Taylor, Matthew Hince; C: Matthew Halton, Jesse Johnstone, Tom Meerton; HF: Caleb Johnson, Matthew Bush, Wil Julian; F: Ryan Beveridge, Hayden Sampson, Jay Compton; R: Marcus Reid, Oliver Struve; Int: Hayden Kilsby
LAVINGTON v YARRAWONGA
LAVINGTON
Selected from: Luke Bell, Nicholas Brennan, Ned Haebich, Sam Harrington, Riley Heywood, Samuel Male, Luke McGowan, Jake Nicholson, Tyler O'Callaghan, Charlie Sanson, Elias Schramm, Samuel Vanderlinde, Charles Voss, Tom Watt
YARRAWONGA
B: Hugh Mullins, William Connell, Brendan Ryan; HB: Damon Kaine, Sam Hemphill, James Shaw; C: Aidan Fennell, Hunter Surrey, Henry Howard; HF: Mitchell Loughnan, Alex A'Vard, Matthew Nieuwenhout; F: Zac A Fraser, Ben Coghill, Ned Pendergast; R: Kyal Tyson, Oscar Willis, Benjamin Woodburn; Int: Toby Martin
WANGARATTA v WODONGA RAIDERS
WANGARATTA
B: Lachlan Boyle, Ben Scott; HB: Fraser Holland-Dean, Ryan Battin, Dominic Walker; C: Braeden Marjanovic, Jack McKinley, Waitai Tua; HF: Harvey Burgan, Xavier Laverty, Jett Roberts; F: Jesse Hurley, Ethan Guy, William O'Keefe; R: Levi Williams, Harrison Hewitt, Oliver Scalzo; Int: Joseph Gray, Luke Shepherd, Daniel Tidball
WODONGA RAIDERS
B: James Collier, Myles Harding, Will Conway; HB: Sean Barran, Harry Moxey, Noah Smith; C: Hugh Kavanagh, Ned Twycross, Charlie St John; HF: Jordan Harding, Zac Whitsed, Benjamin Hernan; F: Samuel Stefani, Jack Stewart, Mitchell Way; R: Thomas Ingram, Samuel McKenzie, Benjamin Jones; Int: Cooper Clarke, Max Hudson, Alexander Jamieson, William Webb; Emg: Mekhi Mason
TALLANGATTA AND DISTRICT
SENIORS
THURGOONA
B: Strauss, Osmond, Kannenberg; HB: Reilly, Rampal, Dunstan; C: Kerr, Brown, McAlister; HF: Howard, Garth, Murray; F: Miller, Doswell, T. Rake; R: Landman, Gibbons, Fisher; Int: Muggivan, Felmingham, Bennie
CHILTERN
B: J. Vandermeer, B. Oates, T. Radley; HB: B. Mason, N. Bracher, C. Boxall; C: C. Bertram, C. Anderson, K. Cooper; HF: Bo. Hibberson, F. Lappin, W. Shannon; F: A. Brookes, M. Doolan, E. Boxall; R: K. Magee, Br. Hibberson, P. Phelan; Int: N. Stephens, M. McWilliams, A. Van Klaveren
BARNAWARTHA
Selected from: R. Watson, B. Scammell, B. Dalbosco, B. Star, J. Star, B. Kunkle, C. Wiffen, R. Coates, S. Johnson, T. Anson, D. Braut, J. Hansted, D. Webb, M. Exton, B. Helwig, J. Spiers, J. Spence, T. Hoefert, J. Williams, B Helwig, M. Dalbosco
KIEWA-SANDY CREEK
B: Wallace, Thompson, Kindellan; HB: Di Mizio, Andrew, McDonald; C: Andrew, Blaczczyk, Carney; HF: Bartel, Beattie, Haugen; F: Turner, Beattie, Hicks; R: Evans, Bartel, Hicks; Int: Mann, Ross, Lewis, Collins, Vogel, Baxter
TALLANGATTA
B: Seaton, J. Wood, Nye; HB: O'Brien, Riddington, T. Russell; C: Foreilli, B. Russell, D. O'Connell; HF: Smith, J. Russell, Goodman; F: Fulford, Parsons, Fraser; R: Spencer, J. O'Connell, R. Thomson; Int: Cannon, O'Reilly, Healy
MITTA UNITED
B: R. Turnbull, J. Heagney, W. Teunon; HB: B. Hodgkin, B. Hodgkin, J. McKenzie; C: J. Hodgkin, L. Hodgkin, H. Teunon; HF: J. Hodgkin, J. Baude, J. Gilbee; F:T. Mullane-Grant, J. Cox, N. Reynoldson; R: D. Paton, M. Tobin, S. Huxtable; Int: G. Gardner, M. Hailey-O'Neill, J. Wilson, A. Gibbs; Emg: L. Peters, S. Hillier, B. Hardisty
YACKANDANDAH
B: Maslen, Bayliss, Martin; HB: MacIntosh, Donaghey, Jarrett; C: Patrala, Garland, McMillan; HF: Price, Rafferty, Houston; F: Jarratt, Greiner, George; R: Williams, Hillary, Donaghey; Int:McInnes, Greenwood, Glass
DEDERANG-MOUNT BEAUTY
B: Ward, Lee, Creamer; HF: Kruezer, Kable, Romeril; C: Johnson, Dillon, Connors; HF: Sims, Hewat, Schupina; F: C. Ryder, Hynes, Iaria; R: Barton, E. Powell, Jones; Int: L. Powell, H. Ryder, Chalmers
RUTHERGLEN
B: Pleming, Cofield, Maxwell; HB: Hatton, Enever, Renshaw; C: Quick, Tanner, Morris; HF: Thomas, Hatton, Cooper; F: Meyer, Bowers, Andison; R: Ferraro, Owen, Hanrahan; Int: Tanner, Clohessy, McCluskey
WAHGUNYAH
B: L. McGill, N. Lau, S. Hore; HB: B. Ratcliffe, A. Romey, D. Yates; C: K. Palmer, K. Lowe, J. Reid; HF: Z. Lee, B. Bartlett, C. Bennett; F: L. Conboy, A. Wallis, G. Cathie; R: J. Beveridge, J. Bartlett, S. Schulz, Int: S. Dunning, J. Gilchrist, D. Clancy
WODONGA SAINTS
B: J. Pleming, Horner, Gilcrist; HB: Nowak, B. St John, Wood; C: Webb, Z. Pleming, Witt; HF: T. Allan, Berto, Chandler; F: Montgomery, Cooksey, Anderson; R: Keene, Hawkins, Marshall; Int: Walsh, Dempsey, Nicholls
BEECHWORTH
Selected from: Currie, Duggan, A.Fendyk, C. Fendyk, Harrison, Hicks, Hobbs, Jakobsson, Love, Malsem, McCarthy, McCormick, McRostie, Mom, Newton, North, Parker, Smith, Stone, B. Surrey, K. Surrey, Taylor
RESERVES
THURGOONA
B: Horner, Crowe, Taylor; HB: Weeding, Tassell, D. Rake; C: Malone, Jenkin, Hampton; HF: Ralph, Phegan, Smith; F: Farrah, Roebuck, Miller; R: Niddrie, Young, Armstrong; Int: Bennie, Robertson, Hartshorn, Keets
CHILTERN
B: M. Lashbrook, J. Pynappels, D. Caton; HB: S. Charlton, Z. Leech, H. O'Neill; C: J. Smith, M. King, N. Weber; HF: J. Sorensen, M. Price, A. Eberle; F: L. Sorensen, T. Lehmann, S. Lappin; R: M. Ferguson, D. McKane, R. Baines; Int: M. Johnson, C. Liard, J. Gain, C. D'Amelio
BARNAWARTHA
Selected from: B. Harvey, M. Lord, W. Prichard, B. Grolman, J. Low, T. Carter, R. Terry, J. Blackham, R. Kimball, J. Robinson, J. Scammell, E. Golley, B. Chant, B. Watson, J. Schmidt, J. Croucher, D. Nowak, B. Nixon, K. Longeran, D. Acton
KIEWA-SANDY CREEK
B: Wright, J. Cardwell, Vogel; HB: J. Bartel, Brown, R. Bartel; C: Scammell, Baxter, B. Ayton; HF: Berry, McDonald, D. Ayton; F: Morrow, R. Cardwell, Carmody; R: Attree, Ja. Croucher, Jo. Croucher; Int: McMahon, Thomas, Smith, Radford
TALLANGATTA
B: T. Hill, Lonergan, H. Jones; HB: C. Jones, Windham, A. Ciccone; C: R. Elliott, Mathieson, Paton; HF: Cowie, J. Hill, De Vries; F: J. Ciccone, Maher, Norman; R: Hunter, Avery, Ross; Int: McDonald, Shirley, Vinnicombe, C. Elliott, Forelli
MITTA UNITED
B: D. Eaton, K. Peters, B. Steele; HB: J. O'Brien, M. Giltrap, C. Reid; C: W. Snell, G. Pendergast, J. Gollan; HF: A. Beggs, R. Tobin, B. Hardisty; F: B. Lewry, J. Gray, S. Baude; R: L. Peters, J. Wilson, A. Gibbs; Int: N. Johnson, I. Lomax, Z. Chadwick, J. Hoskin
YACKANDANDAH
B: Hernan, McKeeman, Rogers; HB: Shannon, Hillier, Hewatt; C: Pan, Clarke, Jones; HF: Smith, Farrugia, Lawson; F: Meehan, Atwell, Cartwright; R: Woolford, Banks, Pendergast; Int: Leslie, Jock, Baldock
DEDERANG-MOUNT BEAUTY
B: Beverley, Romans, Martin; HB: Reid, Tahau, B. Cooper; C: Mildren, N. Goznik, H. Ford; HF: Betharas, Stoner, I. Sullivan; F: Wink, Howlett, Morton; R: Greig, J. Goznik, Manning; Int: Hooker, Seymour, O'Rourke, Neatherwood
RUTHERGLEN
B: Curran, Wallis, Williams; HB: Andison, Elliot, Enever; C: Bowering, Doyle, Wright; HF: Weller, Pleming, Wilson; F: Maloney, Milthorpe, Kotzur; R: Stones, Flannery, Plummer; Int: TBC
WAHGUNYAH
B: T. Weaver, M. Meunier, J. Horton; HB: A. Lohse, S. O'Toole, M. Boules; C: R. Brown, D. Skinner, T. Manderson; HF: K. Mills, C. Saunders, H. Brockley; F: L. Crowe, M. Panter, B. Skinner; R: B. Nicholson, T. Anderson, L. Doering; Int: M. Hughes, A. Hayes, S. Dunn
WODONGA SAINTS
B: Dube, Kelly, Barker; HB: Walton, Rowney, Mills; C: Hyatt, Verbaan, Salthouse; HF: Knight, Vennix, Hanlin; F: Cooper, Barry, Cadman; R: Easton, Campbell, McIness; Int: Pertzel, Broadley, Vennix
BEECHWORTH
Selected from: Carey, Cavillin, Chambeyron, Collins, Duff, Duggan, L. Eaton, M. Fendyk, Hill, Larkins, Maher, Matthews, McDonald, Nankervis, Newton, Pieper, Robinson, Ross, Ryan, Taylor, C. Voigt, P. Voight, Worcester
THIRDS
BARNAWARTHA
Not supplied
KIEWA-SANDY CREEK
B: Mousley, Vickers, Elderfield; HB: L. Furze, Swinnerton, Chase; C: Cross, Davis, Drage; HF: Crothers, Seymour, McCoy; F: Evans, Sproule, Heffernan; R: Kirk, Wilson, Ellis; Int: J. Furze, Taylor, Redcliffe, Watson; Emg: Modra
YACKANDANDAH
B: Wall, Dehennin, O'Brien; HB: Wilson, Rawson, Leslie; C: Lane, Waller, Kelly; HF: Gray, Mason, Jansen; F: Muller, Holmes, Finn; R: McCauliffe, Lawson, Hood; Int: Thorpe, Heinjus, Jansen, Bassett
DEDERANG-MOUNT BEAUTY
Selected from: Wiffen, Haire, Raw, Jacob, Jones, Hall, Ryan, Eriksson, Kirley, Dickson, Maloney, Beverley, Coulston, Parker, Beasley, Sullivan
RUTHERGLEN
B: Peacock, Knight, Manderson; HB: James, Milthorpe, Webb; C: Marquison-McKenzie, Keys, Brooks; HF: Pagan-Saunders, Kilpatrick, Thorp; F: Keys, Nichol, Keys; R: Kotzur, Oats, Edmonson; Int: Andison, Beattie, Bowering, Williams; Emg: Woodward, Logie
TALLANGATTA
B: B. Nicklin, B. Brown, J. Martyn; HB: N. Paton, D. Kurnof, L. Nusser; C: R. Lord, K. Jarvis, I. Norman; HF: M. Fulford, C. Ried, M. Atkin; F: J. McColl, H. Prichard, R. Brock; R: D. Wheeler, J. O'Reilly, B. Hewatt; Int: L. Failla, C. McKimmie, S. Alessi
WAHGUNYAH
Selected from: M. McLean, C. Thompson, T. Myers, A. Smith, E. Palmer, P. Forrest, B. Keenes, N. Harvey, J. Baldwin, C. Connell, R. James, L. Phillps. J. Sterling, K. Palmer, O. Ridley, T. Smith
BEECHWORTH
Selected from: J. Bladon, K. Parkinson, R. Rosser, S. Pieper, B. Mom, R. Pollock, Z. Bladon, A. Ritchies, F. Woodford, O. Neil, L. Wilson, J. Franceshini, W. Mace, W. Nankervis, H. Hopp, R. Hirst, H. Roulton, M. Hodges, A. Smiles, H. Hoysted
FOURTHS
BARNAWARTHA
Selected from: J. Beattie, J. Sheridan, A. Clarke-Hoysted, F. Denniss, J. O'Connor, W. Gannon, N. Butters, D. Tait, T. Beattie, C. Munro, B. Star, W. Beattie, T. Dean, R Stephenson, S Chant, N. Brooke
KIEWA-SANDY CREEK
B: Skeers, Slocombe, He. Coulston; HB: Coopers, Dixon, B. Coulston; C: Heffernan, Capper, Humphreys; HF: Ha. Coulston, Johnston, L. Tremewen; F: Kilgor, Britton, Dove; R: McCabe, McCoy, Leerentveld; Int: Roberts, O. Tremewen, Thompson
YACKANDANDAH
B: Suffern, McIntosh, Tinkler; HB: O'Brien, Flower, Sproule; C: McInery, McGregor, Wilson; HF: Enright, McKenzie-McHarg, Wall; F: Murray, King, Rast; R: McCauliffe, Walker, Bayne; Int: Farrugia, Frank, Stanyer, Heinjus
DEDERANG-MOUNT BEAUTY
Not supplied
RUTHERGLEN
B: Keys, Saville, Kelly; HB: Thomson, Ford, Colvin; C: Ross, Jackson, Nelson; HF: Arnold, Palubiski, Ford; F: Torney, Nicholson, Enever-Cooper; R; Beattie, Francis, Kafarela; Int: Waycott, Kafarela, Capper
TALLANGATTA
B: T. Pole, W. Hanley, M. Ried; HB: S. Shirley, S. Hanley, J. Mansfield; C: B. Edwards, B. Wheeler, C. Cabelka; HF: C. Reid, S. Saunders, F. Butler; F: B. Nicklin, B. Butler, M. Sharpe; R: W. Kirk, A. Ross, A. Lord; Int: A. Paton, M. Butler, R. McGrath, H. Burkitt, H. Bosse
WAHGUNYAH
B: J. Allan, C. Poole, J. Kremmer; HB: M. Harvey, P. Kirk, L. Moore; C: B. Brown, C. Duryea, B. James; HF: B. Taylor, J. Vagg, J. Mendoza; F: R. Connell, J. Cofield, K. Borg; R: B. Bilney-Dynon, J. Sterling, K. Brown; Int: A. Potter, B. Lever
BEECHWORTH
Selected from: H. Zane, H. Duggan, O. English, F. Hoysted, K. Wood, M. Mace, J. Bladon, A. O'Reilly, H. Scalzo, H. Bandt, H. Lucas, Z. Ferres, O. Baker, J. Eaton, G. Humphries, E. Saunders, A. Bowser, R. Pfahlert, T. Ritchie, R. Oke, B. Taylor, H. Hopp, J.Franceschini, T. Stefanovic, O. James
HUME LEAGUE
SENIORS
OSBORNE
B: C. Willis, K. Schmetzer, Cl. Galvin; HB: R. Hunter, K. O'Malley, D. O'Rourke; C: E. Weidemann, Co. Galvin, E. O'Connell; HF: M. Rava, J. Parr, I. McDonnell; F: C. Douglas, H. Armstrong, D. Galvin; R: M. Driscoll, S. Rutland, M. Bahr; Int: M. Armstrong, H. Schmetzer, J. Raves
BROCK/BURRUM SAINTS
B: T. I'Anson, H. Weaven, J. Koschitzke; HB: S. Boers, D. Boers, J. Luff; C: J. Koschitzke, D. I'Anson, M. Koschitzke; HF: K. Tallent, K. Garland, W. Mack; F: N. Sedgwick, D. Cupido, B. Paddle; R: M. Seiter, M. Heagney, R. Boulton; Int: D. Heagney, J. McMillan, Z. Barranechea
CULCAIRN
B: Retallick, Mona, Peake; HB: Roberts, Steward, Logue; C: Bokic, Wright, Cannanzo; HF: Grintell, Welsh; Frohling; F: Phillips, Chesser, Peake; R: Pitson, Hallinan, Gould; Int; Lezius, Knobel, Lauritzen
RAND-WALBUNDRIE-WALLA
B: Lieschke, Gerecke, Jensen; HB: Shelley, Plunkett, Thomas; C: Dempsey, Robinson, Duck; HF: Kohlhagen, Merkel, Bruce; F: Hunt, Wardius, Lieschke; R: Batty, Brown, Duck; Int: Mellier, Williams, Gifford.
HOLBROOK
B: C. Walsh, H. Smith, A. Taylor; HB: N. Locke, L. Carman, B. Carman; C: C. Ross, C. McCarthy, C. Langlands; HF: M. Sharp, A. Dear, G. Joyce; F: J. Beaumont, L. Gesture, E. Mackinlay; R: L. Hamilton, A. Sullivan, J. Bishop; Int: J. Mitchell, L. Trethowan, M. Bender; Emerg: F. Parker, E. Moore, A. Mackinlay
BILLABONG CROWS
Selected from: H. Wishart, Z. Kerr, C. Buntin, D. Flanagan, A. Austin, J. Nicholson, J. Bourchier, N. Morris, J. Habermann, A. Door, R. Davies, J. Evans, Z. Sartore, H, Dalitz, T. Austin, M. Hamilton, L. Kerr, M. O'Riordan, D. Dore, J. Simpson, M. Beale, J. O'Brien
HENTY
Selected from: J. O'Brien, B. Skeers, F. Macreadie, B. Connell, L. Sweeney, N. Klimpsch, D. Hore, J. Farwell, C. Doig, S. Scott, D. Simpson, A. Meyers, T. Newton, Sa. Terlich, Sh. Terlich, T. Muller, E. Muller, B Carmich, J. Ellis.
HOWLONG:
B: Hughes, O'Keefe, Van Zanten; HB: Fischer, Cook, Brunnenmeyer; C: Macfarlane, McDonald, Fyffe; HF: Fouracre, Lampe, Farrugia; F: Sharp, Murray, Williams; R: Morrison, Clark, Baker; Int: McNamara, Brown, Pargeter
LOCKHART
B: C. Burkinshaw, M. Endresz, B. Jones; HB: W. Harrington, J. Phillips, C. Krebser; C: M. Reynolds, G. O'Connell, A. Wooden; HF: A. Smith, A. Emery, L. Argus; F: J. Ladd, D. Weetra, A. Bennett; R: J. Muldoon, J. Harrington, J. Margosis; Int: M. Tully, A. Middleton, O. Haberecht.
CDHBU
B: McDonell, Collins, Lavis; HB: Wilson, Webb, J. O'Rourke; C: Walton, Pratt, Haig; HF: Kuschert, Smith, Cordwell, F: K. Mills, B. O'Rourke, R. Mills: R: Butler, Holding. Rhodes; Int: Mercieca, C. Dutton, J. Dutton
JINDERA
B: Osborne, Chammings, Louwrier; HB: Irwin, A. Speed, Harris; C: Warren, Browne, Flanagan; HF: Gratton, Dowler, Fogle; F: R. Speed, Galvin, Dempsey, R: D'Arcy, Lawrence, Middleton; Int: Porta, Palmer, Mackie
MURRAY MAGPIES
B: N. Lockhart, B. Hindhaugh, Z. Butler; HB: S. King, K. Maere, R. Evans; C: B. Ryan, H. Edwards, C. Cannon; HF: J. Teesdale, L. Martin, J. Fitzpatrick; F: J. Quinn, J. Martin, D. Bedford; R: L. Dalton, S. Jones, R. Mitchell; Int: P. Falkner, R. Gregory, M. Livingstone, R. Williams.
RESERVES
OSBORNE
B: J. Driscoll, N. Gleeson, R. Hunter; HB: L. Armstrong, W. Lane, J. McDonnell; C: H. Clark, G. Carn, F. Duff; HF: D. Palmer, A. Howard, M. McLeod; F: R. Farrall, R. Collins, M. Gutter; R: D. Madden, J. Griffin, S. Gleeson; Int: Ja. McDonnell, S. Lane.
BROCK/BURRUM SAINTS
B: J. McKenzie, S. Beddoes, B. Eddy; HB: S. O'Connor, M. Sivell, H. Hawkins; C: D. Simmons, M. Hamilton, J. Hill; HF: S. Schilg, T. Cooper, C. Eastwick; F: J. Caroll, R. Ward, A. I'Anson; R: A. Tackle, A. Livermore, C. Auldist; Int: B. Morey, B. Boulton, C. Smith.
CULCAIRN
B: K. Knobel, Darcy, Cronin; HB: Retallick, Jenkins, Barlow; C: Feagaiga, Kent, Pumpa; HF: Manners, Willis, McDonald; F: Knight, R. Smith, Hamilton; R: L. Knobel, Mcaliece, Warren; Int: C. Lieschke, J. Lieschke, N. Smith, Oats, McCarthy
RAND-WALBUNDRIE-WALLA
B: Emmerton, Gilchrist, McLinden; HB: Johnston, Feuerherdt, Lassey; C: Hartshorn, Wardius, Ponga; HF: Wenke, Emmerton, Jenkins; F: Miller, Collins, Wardius; R: Paech, Lieschke, Gerecke; Int: Jont, McCrae, Lewis, Kamdyn; Emerg: Roy
HOLBROOK
B: J. McKenna, N. Pugh, L. Corrigan; HB: H. Mackinlay, N. Cottrell, T. Heriot; C: E. Moore, T. Jones, B. Churchill; HF: F. Parker, B. Griffiths, L. Bowen; F: C. White, J. Pieper, C. Smith; R: B. Elwin, AJ. Bender, J. Triggs; Int: J. Lim, C. Geddes, M. Williams, D. McGinty
BILLABONG CROWS
Selected from: C. Cunningham, T. Dowling, L. Day, M. Rowe, B. Elliott, J. O'Brien, R. Sutcliffe, D. Smallwood, M. Kohlhagen, N. Wheeler, X. Bunton, E. Harrod, S. Winnerton, B. Habermann, J. Jackson, S. Bunton, B. Kenny, M. Anderson, J. Bourke, B. Stanmore, R. Boxall, P. Bozzola
HENTY
B: Armstrong, Richardson, Thommers; HB: Singe, M. Willis, Weston; C: Potter, Newnham, Inthachack; HF: Maloney, Dumensey, Griffiths; F: Cocking, A. Keller, R. Bourke; R: D. Terlich, Bartlett, Mcrorie
HOWLONG
B: Barraclough, Bridgman, Loy; HB: McGee, Turton, McNamara; C: Lawrence, Vanzanten, McLellan; HF: Moore, Hobbs, Fahey; F: Sikorski, Barker, Andreatta; R: McCormack, Arnold, Reid; Int: Taylor, Powell, Hicks, Kiffen, Jones
LOCKHART
From: J. Shilo, F. Matthews, R. Kurrle, S. Andrew, T. Wilkins, C. McKenzie, T. Krebser, N. Snook, N. Campton, D. Hannon, M. Tullberg, M. Carroll, L. Wilkins, L. Bertram, Z. Farrall, S. Alexander, L. Widdup, A. Brissenden, S. Tullberg, D. Muldoon
CDHBU
B: L. Clarke, Clifton, Jacobson; HB: Conroy, Collier, M. O'Rourke, C: Rogers, Hall, Smout; HF: B. Smith, Hanrahan, J. McKenzie; F: D. O'Keefe, Robins, F. Kirk; R: B. Kirk, FIsher, Owen; Int: Garcia, Stirland, T. McKenzie, Wood
JINDERA
B: Ladgrove, Palmer, Crow; HB: Kerr, R. Keating, Green; C: Radcliffe, Smith, Lynch; HF: Hanel, Attree, M. Keating; F: Harris, Lanfranco, O'Toole; R: Aylah, Stienke, Skelly; Int: Luton, Barton, Cunningham, L. Keating.
MURRAY MAGPIES
Selected rom: S. Butler, R. Barrett, J. O'Brien, S. Jones, S. Manning, D. Harton, B. Groch, A. Edwards, P. Davis, M. Delphin, K. Butler, A. Wheatley, J. Clark, R. Edwards, S. Wright, H. Bragge, C. East, D. Wayman, M. Schreiber, B. Davidson, R. Williams, M. Brown, C. Carter, B. Fitzgerald.
THIRDS
OSBORNE
Not supplied
BROCK/BURRUM SAINTS
Not supplied
CULCAIRN
B: Scott, Turner, McGrath; HB: Lee, Simmons, Schultz; C: Webster, Muller, J. Clancy; HF: Chandler, Wilson, Harrington, F: Fegagia, Knobel, O'Lachlan; R: Grunow, Connolly, Bodicott; Int: Fulton, Worth, L. Clancy
RAND-WALBUNDRIE-WALLA
From: R. McCracken, M. van Deventer, T. Schirmer, C. Giddings, J. Kotzur, C. Seidel, T. and F. Kohlhagen, E. Smead, H. Kreutzberger, S. Miller, C. Tinelt, T. Lieschke, B. Hoffmann, D. Clancy.
HOLBROOK
B: D. Gulliver, T. Cox, J. Davis; HB: L. Wright, C. Wright, C. Morton; C: S. de Stieger, H. Plunkett, H. Gulliver; HF: M. Gledhill, J. Hucker, F. Scholes; F: E. Pitt, J. Liddell, M. Davis; R: O. Southwell, B. Parker, A. Black; Int: T. Schultz
BILLABONG CROWS
Selected from: D. Brndusic, K. Braddy, B. Elliott, J. Smith, B. Martin, C. Ferguson, C. Sandral, J. Heath, T. Brndusic, D. Jefferson, S. Vincent, N. Sandral, D. Purcell, B. Creek
HOWLONG
B: Gray, Rushby, Bromley; HB: Hamilton, Hogan, Hogan; C: Just, Kerr, Kohn; HF: Lions, Lindsay, Lawrence; F: Sikorski, Mazzei, Lions; R: Morrison, Mulder, Weidner; Int: Wall, Thompson
CDHBU
Selected from: B. Wilson, L. Forge, J. Bruce, L. Hogan, E. Hogan, J. Macartney, B. Smith, C. Norman, B. Lewis, J. Gratton, R. Toll, S. Dawson, C. Letchford, B. Mason, L. Raggert, J. Mason, M. Walsh. L. Gilchrist.
JINDERA
Selected from: Wilson, Flanagan, Hacking, Woeckel-Hynes, Porta, Shannon, Bladwell, Jones, Cooper, Smith, J. Wayenberg, Carter, Thorpe, Shearer, Middleton, King, Raymond, Huckel, Prescott, Manwarring, Cossor, D. Wayenberg, B. Kerr
MURRAY MAGPIES
Selected from: M. Bedford, R. McGrath, L. Hales, M. Cramer, N. Cox, L. Hale, J. Mcauliffe, M. Liden, R. Brown, J. VanDeventer, J. Quilty, T. Valentine, M. Schneider
FOURTHS
CULCAIRN
B: O'Keefe, Dunning, Brand; HB: Wottan, Bai, Pumpa; C: Grogan, Wright, J. Hamson; HF: Jetter, Knobel, Godde; F: Phillips, Boyce, Dunn; R: T. Hamson, Scheetz, Mair; Int: Turner, Nicholas-Davey, Worth
HOLBROOK
B: C. Mackinlay, A. Cox, N. Harrison; HB: N. Robards, W. Jenkyn, T. Parker; C: R. Gulliver, O. Preston, C. Webb; HF: C. Schirmer, J. Henry, L. Parker; F: D. King, C. Glass; E. Toll; R: H. Livermore, I. Schirmer, H. Greenhill; Int: J. Finlayson; D. Valena; R. Wilton
BILLABONG CROWS
Selected from: C. Britton, G. Brndusic, T. Brndusic, A. Butler, C. Butler, J. Butler, C. Doyle, B. Fenton, R. Kenny, D. Purcell, N. Sandral, B. Sheridan, N. Sheridan
HOWLONG
B: Cameron, Kohn, Arnold; HB: French, Norris, Carroll; C: Farnsworth, Deas, Deas; HF: Hamilton, Gray, Cooper; F: Hoskin, Just, Pargeter; R: Orchard, Lawrence, McMahon
JINDERA
B: A. Jones, L. Jones, B. Wayenberg; HB: Kerr, Lloyd, Smith; C: C. Wayenberg, Knight, Pleydon; HF: Lafferty, Brown, Kilmartin; F: McMillan, Robinson, C. Wayenberg; R: Delahunty, D. Wayenberg, Wright; Int; Lee, Tillmanns
CDHBU
Selected from: P. Hanrahan, B. Dole, J. Wilson, R. Collins, C. Sandral, H. Norman, L. Phibbs, B. Collins, R. Stuart, R. Collins, N. Jones, A. Rhodes, I. Tomlinson, A. House, O. Collins, A. Bedford, L. Smith, J. Collins, D. Norman, C. Rogers, J. Allen, O. Bedford, B. Hamilton